Rodinná včelí farma v CHKO Český les

Svíčka Stromeček

Neohodnoceno

Ručně vyráběná svíčka z pravého včelího vosku s vánočním motivem. 

43 Kč 35,54 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 100
Svíčka Stromeček
Neohodnoceno
odpovědnost
Garance doručení
nepoškozeného zboží
balíkovna, zasilkovna
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

Svíčka Stromeček ze 100% vosku

Svíčka Stromeček z včelího vosku je vyrobena ze 100% včelího vosku, přímo od z naší farmy Včelařství Thomayer z chráněné krajinné oblasti Český les. Nic do vosku nepřidáváme, vosk pouze přes zpracováním sterilizujeme ve schválené a veterinární správou kontrolované provozovně na zpracování vosku.

Časem mohou svíčky zešednout a na povrchu se může objevit povlak, tzv. včelí květ. To je známka pravosti vosku. Svíčku stačí otřít či zlehka zahřát a tím odstraníte matnost. Vosk lze např. fénem na povrchu trochu rozehřát  a prasklina zmizí.


Včelí vosk

Včelí vosk se používá při apiterapii, proto hoření čajové svíčky z pravého včelího vosku je jen zdraví prospěšné. Vosk má blahodárné účinky pro lidský organismus, příznivě působí např. na horní cesty dýchací, ale také naladí příjemnou atmosféru, provoní Váš byt a při hoření nevznikají a neunikají toxické zplodiny jako u jiných svíček.

Pokud jste vyznavači přírodního životního stylu, neměly by u Vás přírodní pravé voskové svíčky chybět.

Voskové svíčky z pravého vosku vydrží hořet mnohem déle než svíčky parafínové nebo z palmového oleje. Barva vosku se může lišit.


Upozornění:

Nikdy nenechávejte svíčku hořet bez dozoru. Jestliže zapalujete více svíček najednou, nechte mezi jimi dostatečný rozestup. Neumísťujte svíčky do průvanu. Chraňte před dětmi a domácími mazlíčky. Umístěte svíčku na ohnivzdornou podložku a odstraňte z blízkosti hořlavé látky. Spadnou-li do ní nějaké hořlavé nečistoty, odstraňte je. Pokud svíčka hoří příliš vysokým plamenem, zhasněte jí a zkraťte knot. Svíčky se nedotýkejte v době hoření a bezprostředně po dohoření svíčky, hrozí popálení.

cena za jeden kus

Doplňkové parametry

Kategorie: Svíčky ze včelího vosku
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: