Rodinná včelí farma v CHKO Český les

Svíčka Šiška

Neohodnoceno

Tradiční vánoční svíčka na adventní věnec.

79 Kč 65,29 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 82
Svíčka Šiška
Neohodnoceno
odpovědnost
Garance doručení
nepoškozeného zboží
balíkovna, zasilkovna
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

Svíčka šiška

Svíčku šišku odléváme svíčka z pravého včelího vosku. Vosk není přibarvován. Svíčky z včelího vosku vyrábíme ze 100% vosku. Nic do vosku nepřidáváme, vosk pouze přes zpracováním sterilizujeme. Svíčka má krásný plastický tvar pootevřené smrkové šišky.


Barva vosku

Světlý (panenský) vosk je z nového plástu, kam matka ještě nekladla. Tmavší (tmavý) vosk je zbarven pyly některých rostlin a košilky vylíhlých včel. Čím tmavší, tím více včel se zde vylíhlo. Z tohoto důvodu nemůžeme garantovat barvu odstínu vosku. Svíčka Vám může časem zešednout a na povrchu se může objevit povlak, tzv. včelí květ. To je známka pravosti vosku. Svíčku stačí otřít či zlehka zahřát a tím odstraníte matnost, vosk lze také zvolna ofénovat.


Včelí vosk apiterapie

Včelí vosk se používá při apiterapii, proto hoření svíčky z pravého včelího vosku je jen zdraví prospěšné. Má blahodárné účinky pro lidský organismus, příznivě působí např. na horní cesty dýchací. Provoní Váš byt a při hoření nevznikají a neunikají toxické zplodiny jako u jiných svíček.

Pokud jste vyznavači přírodního životního stylu, neměly by u Vás doma svíčky z pravého včelího vosku chybět.


Adventní svíčky 

Svíčky ve tvaru šišky jsou vyhledávaným artiklem hlavně v době Vánoc. Zejména jsou oblíbená u šikovných hospodyněk, které si sami ručně vyrábějí adventní věnce a další vánoční dekorace z přírodních materiálů. Svíčky z pravého vosku jsou pak na tyto přírodní dekorace samozřejmostí.


Upozornění:

Nikdy nenechávejte svíčku hořet bez dozoru. Jestliže zapalujete více svíček najednou, nechte mezi jimi dostatečný rozestup. Neumísťujte svíčky do průvanu. Svíčky chraňte před dětmi a domácími mazlíčky. Svíčku umístěte na ohnivzdornou podložku a odstraňte z blízkosti hořlavé látky. Pokud do svíčky spadnou nějaké hořlavé nečistoty, odstraňte je. Pokud svíčka hoří příliš vysokým plamenem, zhasněte jí a zkraťte knot. Svíčky se nedotýkejte v době hoření.


FOTO JE ILUSTRAČNÍ

cena je za jeden kus

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: