Rodinná včelí farma v CHKO Český les

Dárkové balení svíček III

Neohodnoceno

Ruční výroba, pravé včelí svíčky

359 Kč 296,69 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 342
Dárkové balení svíček III
Neohodnoceno
odpovědnost
Garance doručení
nepoškozeného zboží
balíkovna, zasilkovna
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

Dárkové balení voskových svíček

Dárkové balení voskových svíček obsahuje točené svíčky z pravých voskových mezistěn, které vyrábí přímo my, v naší  provozovně Včelařství Thomayer.

Voskové aroma, které včelí vosk vydává, příznivě působí na lidský organismus. Včelí vosk obsahuje zbytky pylu a propolisu, které se při hoření uvolňují do prostoru. Toto obohacené aroma může příznivě působit na Vaše dýchací cesty. 


  • Svíčky ze včelího vosku tak mohou alespoň trochu, díky svému příjemnému, nezaměnitelnému aroma, přispět k Vaší pohodě a možná i více.

    • 2x svíčka velká točení z mezistěn provozovny Včelařství Thomayer
    • 4x plovoucí svíčka Slaměnka
    • 1x svíčka z mezistěn červená
    • váhu a velikost berte s odchylkou, pouze orientačně, neboť svíčky vyrábíme ručně.

Apiterapie 

Apiterapie formou inhalace, kdy se inhaluje aroma přímo teplý vzduch na včelnici při práci se včelami, který je obohacen látkami z medu, propolisu, pylu, mateří kašičky a vosku, je známa již tisíce let. U nás je tato metoda léčby stále opomíjena a ne každý má možnost inhalovat léčivé látky přímo u včel.


Upozornění při hoření svíčky:

Nikdy nenechávejte svíčku hořet bez dozoru. Jestliže zapalujete více svíček najednou, nechte mezi jimi dostatečný rozestup. Neumísťujte svíčky do průvanu. Svíčky chraňte před dětmi a domácími mazlíčky. Svíčku umístěte na ohnivzdornou podložku a odstraňte z blízkosti hořlavé látky. Pokud do svíčky spadnou nějaké hořlavé nečistoty, odstraňte je. Pokud svíčka hoří příliš vysokým plamenem, zhasněte jí a zkraťte knot. Svíčky se nedotýkejte v době hoření a bezprostředně po zhasnutí, hrozí popálení.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Svíčky ze včelího vosku
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: