Rodinná včelí farma v CHKO Český les

Dřevěná dárková kazeta s medy

Neohodnoceno

Originální dárkové medy se svíčkou

499 Kč 445,54 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 325
Dřevěná dárková kazeta s medy
Neohodnoceno
odpovědnost
Garance doručení
nepoškozeného zboží
balíkovna, zasilkovna
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

Dárková kazeta s medy - originální dárek

Dárkovou kazetu s medy v originální dřevěné krabičce jsme pro Vás vyrobili na míru, hodí se jako firemní vánoční dárek. Při zakázkové výrobě je pro nás samozřejmostí i úprava etikety podle přání (např. přidání firemního loga, změna designu, velikost atd.)


Obsah kazety

Základní dárkové balení standardně obsahuje 1x Medovicový med z Českého lesa - originální produkt ŠUMAVA 250 g a  1x Květový pastový med z Českého lesa - originální produkt ŠUMAVA 250 g, Květový med 250 g , Med se skořicí 250 g a svíčku z mezistěn z pravého včelího vosku.

Další varianty Vám namícháme podle Vašeho přání. Pokud chcete jiné složení medů, napište nám.  Cenu následně dopočítáme dle zvoleného druhu.

Dárková kazeta s medy ruční výroby je originální dárek, který frčí zejména před Vánocemi, ovšem pro originální a zdraví prospěšný dárek se vhodná příležitost najde vždy. Neváhejte tedy pořídit Vašim blízkým, nebo i sobě originální dárek z čisté přírody.


Skladování kazety

Uchovejte v chladu, temnu a suchu. Med krystalizuje, což potvrzuje jeho pravost. Svíčka časem šedne, nebo se na ní mohou vytvořit tzv. voskové květy. Toto není na závadu, jde o známku pravosti vosku. Svíčku mírně zahřejte, např. fénem a bude zase pěkná.


Upozornění:

Nikdy nenechávejte svíčku hořet bez dozoru. Jestliže zapalujete více svíček najednou, nechte mezi jimi dostatečný rozestup. Neumísťujte svíčky do průvanu. Svíčky chraňte před dětmi a domácími mazlíčky. Svíčku umístěte na ohnivzdornou podložku a odstraňte z blízkosti hořlavé látky. Pokud do svíčky spadnou nějaké hořlavé nečistoty, odstraňte je. Pokud svíčka hoří příliš vysokým plamenem, zhasněte jí a zkraťte knot.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: