Včelařství Thomayer

Včelařství ThomayerVčelařství Thomayer jako “firma” vznikla až v roce 2015. Do roku 2014 naše včelí farma fungovala jen pro vlastní potřebu a zákazníky z řad příbuzných, známých a okolí. Poptávka po našem, čistě přírodním medu, se stále zvyšovala a zvyšuje, a tak jsme se rozhodli včelaření věnovat naplno a dopřát tak výhody kvalitního medu přímo od včelaře všem.
Včelařství Thomayer má stanoviště v chráněné krajinné oblasti Český les. V roce 2015 jsme získali ocenění originální produkt ŠUMAVA na Med z Českého lesa.

včelařství thomayer

 Jsme velmi flexibilní včelařství, které se velmi rychle přizpůsobí Vašim potřebám a požadavkům. Preferujeme především kvalitu a poctivou práci. Med a včelí produkty zpracováváme za přísných hygienických a provozních podmínek ve schválených provozovnách, a to jak na zpracování, výkup a prodej medu, tak i na výrobu mezistěn. Med i medové dobroty skladujeme v suchu, temnu a chladu a balíme především do skleněných obalů a uzavíráme víčky pouze na jedno použití. K vytáčení, pastování, plnění i skladování medu používáme pouze potravinářské přístroje a nádoby.

včelařství thomayerZ naší historie

Naše včelí farma má rodinnou tradici. Můj otec, coby devítiletý kluk v 50. letech, dostal od strýce svá dvě první včelstva. Koncem 60. let jich měl již asi 15 a v sedmdesátých letech si s mou matkou pořídili maringotku a se včelstvy kočovali v okolí Chodska. Samozřejmě nic není zadarmo, a tak se díky jeho úsilí a houževnatosti a posléze i práci mé matky jeho včelnice rozrostla a přetvořila se v krásnou včelí farmu, která má dnes mnoho obdivovatelů a právem ji lze nazvat včelím rájem.


Prodej včelích produktů

 Jsme moderní včelařství, které produkuje nejen kvalitní med, ale i další včelí produkty, např. vosk, pyl, propolis, mateří kašičku. Z našeho e-shopu můžete ochutnat med vynikající kvality i další medové dobroty. Váš domov můžou provonět svíčky z čistého vosku a své blízké můžete obdarovat dárkovými medovými balíčky. Vyrábíme i potřeby pro včelaře a zajišťujeme odborné konzultace, kurzy, školení a semináře.
včelařství thomayerVčelařství Thomayer je díky naší každodenní píli, lásce a geografické poloze jedinečné. Naše motto je kvalita a poctivá práce. Pokud Vám něco v našem sortimentu chybí, neváhejte nás kontaktovat, budeme velmi rádi, jsme stále připraveni naší nabídku rozšiřovat a upravovat podle Vás, např. na přání zákazníků jsme zařadili třeba sladké hrušky v medu. Naše výrobky se také stávají vyhledávaným zbožím pro firemní vánoční dárky. Jsme schopní, ale především ochotní vytvořit dárkové balení na míru přímo pro Vás, Vaše blízké, Vaší firmu, a to k jakékoli příležitosti.
Kvalitu medu každoročně potvrzujeme i dalšími udělenými certifikáty. Strategické polohy stanovišť včelkám nabízí bohatou snůšku pylu, nektaru a medovice.

 

Josef Thomayer 
Chodov 24
34533 Trhanov
IČ 88535185     DIČ CZ6604160552
Tel.: +420 737 874 583 výroba mezistěn
E-mail: vcelarstvi-thomayer@seznam.cz
m.me/vcelarstvithomayer
objednávky                                          
Mgr. Vendula Thomayerová
Tel.: +420 734 227 645

Warning: implode(): Invalid arguments passed in /data/www/vcelarstvi-thomayer.cz/www.vcelarstvi-thomayer.cz/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Facebook

Facebook Pagelike Widget
Naše hodnocení na najisto.cz
WordPress PopUp Plugin