Rodinná včelí farma v CHKO Český les

Dárkové balení svíček II

Neohodnoceno

Ruční výroba, pravé včelí svíčky

189 Kč 156,20 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 340
Dárkové balení svíček II
Neohodnoceno
odpovědnost
Garance doručení
nepoškozeného zboží
balíkovna, zasilkovna
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

Dárkové balení voskových svíček

Dárkové balení voskových svíček obsahuje točené svíčky z pravých voskových mezistěn, které vyrábí přímo my, v naší  provozovně Včelařství Thomayer.

Voskové aroma, které včelí vosk vydává, příznivě působí na lidský organismus. Včelí vosk obsahuje zbytky pylu a propolisu, které se při hoření uvolňují do prostoru. Toto obohacené aroma může příznivě působit na Vaše dýchací cesty. 


  • 1x svíčka Kostelík z provozovny Včelařství Thomayer
  • 4x plovoucí svíčka Slaměnka a 1x plovoucí svíčka Růže
  • váhu a velikost berte s odchylkou, pouze orientačně, neboť svíčky vyrábíme ručně.

Apiterapie 

Apiterapie formou inhalace, kdy se inhaluje aroma přímo teplý vzduch na včelnici při práci se včelami, který je obohacen látkami z medu, propolisu, pylu, mateří kašičky a vosku, je známa již tisíce let. U nás je tato metoda léčby stále opomíjena a ne každý má možnost inhalovat léčivé látky přímo u včel.


Upozornění při hoření svíčky:

Nikdy nenechávejte svíčku hořet bez dozoru. Jestliže zapalujete více svíček najednou, nechte mezi jimi dostatečný rozestup. Neumísťujte svíčky do průvanu. Svíčky chraňte před dětmi a domácími mazlíčky. Svíčku umístěte na ohnivzdornou podložku a odstraňte z blízkosti hořlavé látky. Pokud do svíčky spadnou nějaké hořlavé nečistoty, odstraňte je. Pokud svíčka hoří příliš vysokým plamenem, zhasněte jí a zkraťte knot. Svíčky se nedotýkejte v době hoření a bezprostředně po zhasnutí, hrozí popálení.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Svíčky ze včelího vosku
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: