Rodinná včelí farma v CHKO Český les

Plovoucí svíčka Slaměnka

Neohodnoceno

Plovoucí svíčka z pravého včelího vosku

17 Kč 14,05 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 103
Plovoucí svíčka Slaměnka
Neohodnoceno
slaměnka
Tip
odpovědnost
Garance doručení
nepoškozeného zboží
balíkovna, zasilkovna
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

Plovoucí svíčka Slaměnka

Plovoucí svíčka Slaměnka je vyrobena z pravého včelího vosku. Svíčka vytvoří příjemnou domácí atmosféru.


Včelí vosk

Včelí vosk má příznivě působení na lidský organismus. Využívá se v apiterapii, zejména při inhalaci. Má blahodárné účinky např. na horní cesty dýchací, ale také naladí příjemnou atmosféru, provoní Váš byt a při hoření nevznikají a neunikají toxické zplodiny jako u jiných svíček.

Barva vosku

Světlý (panenský) vosk je z nového plástu, kam matka ještě nekladla. Tmavší (tmavý) vosk je zbarven pyly některých rostlin a košilky vylíhlých včel. Čím tmavší, tím více včel se zde vylíhlo. Z tohoto důvodu nemůžeme garantovat barvu odstínu vosku. Svíčka Vám může časem zešednout a na povrchu se může objevit povlak, tzv. včelí květ. To je známka pravosti vosku. Svíčku stačí otřít či zlehka zahřát a tím odstraníte matnost, vosk lze také zvolna ofénovat.

Včelí vosk se používá při apiterapii, proto hoření svíčky z pravého včelího vosku je jen zdraví prospěšné. Má blahodárné účinky pro lidský organismus, příznivě působí např. na horní cesty dýchací. Provoní Váš byt a při hoření nevznikají a neunikají toxické zplodiny jako u jiných svíček.

Pokud jste vyznavači přírodního životního stylu, nemohou u Vás doma svíčky z pravého včelího vosku chybět.


Upozornění 

Nikdy nenechávejte svíčku hořet bez dozoru, a to ani plovoucí.  Neumísťujte svíčky do průvanu. Svíčky chraňte před dětmi a domácími mazlíčky. Odstraňte z blízkosti hořlavé látky. Pokud do svíčky spadnou nějaké hořlavé nečistoty, odstraňte je. Pokud svíčka hoří příliš vysokým plamenem, zhasněte jí a zkraťte knot. Svíčky se nedotýkejte v době hoření a bezprostředně po dohoření svíčky, hrozí popálení.


cena je vždy za jeden kus

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Svíčky ze včelího vosku
Hmotnost: 0.08 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: