Rodinná včelí farma v CHKO Český les

Plovoucí svíčka Růže

Neohodnoceno

Ručně vyrobená plovoucí svíčka z pravého včelího vosku

33 Kč 27,27 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 106
Plovoucí svíčka Růže
Neohodnoceno
odpovědnost
Garance doručení
nepoškozeného zboží
balíkovna, zasilkovna
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

Plovoucí svíčka Růže

Plovoucí svíčka Růže je ručně vyrobena z pravého včelího vosku přímo v naší provozovně Včelařství Thomayer. Svíčka vytvoří příjemnou domácí atmosféru. Svíčka je velmi krásná, přírodní a krásně a dlouho hoří.


Včelí vosk

Včelí vosk má příznivě působení na lidský organismus, používá se v mnoha odvětví (kosmetice, potravinářství, lékařství, průmyslu atd.). Vosk je 100% přírodní produkt. Do vosku nic nepřidáváme. Vosk se využívá také v apiterapii, zejména při inhalacích. Má blahodárné účinky např. na horní cesty dýchací, ale také naladí příjemnou atmosféru, provoní Váš byt a při hoření nevznikají a neunikají toxické zplodiny jako u jiných svíček.


Upozornění 

Nikdy nenechávejte svíčku hořet bez dozoru. Svíčku zapalujte pouze na nehořlavém podkladu a v nádobě, která snese vysokou teplotu. Dbejte, aby svíčka neplula blízko okraje a ten nadměrně neohřívala. Jestliže zapalujete více svíček najednou, nechte mezi jimi dostatečný rozestup. Neumísťujte svíčky do průvanu. Svíčky chraňte před dětmi a domácími mazlíčky. Svíčku umístěte na ohnivzdornou podložku a odstraňte z blízkosti hořlavé látky. Pokud do svíčky spadnou nějaké hořlavé nečistoty, odstraňte je. Pokud svíčka hoří příliš vysokým plamenem, zhasněte jí a zkraťte knot. Svíčky se nedotýkejte v době hoření a bezprostředně po dohoření svíčky, hrozí popálení.


cena je vždy za jeden kus

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: