Rodinná včelí farma v CHKO Český les

Svíčka Kopretina

Neohodnoceno

Ručně vyrobená svíčka z pravého včelího vosku

49 Kč 40,50 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 127
Svíčka Kopretina
Neohodnoceno
odpovědnost
Garance doručení
nepoškozeného zboží
balíkovna, zasilkovna
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

Svíčka Kopretina

Svíčka Kopretina z včelího vosku je vyrobena ze 100% včelího vosku, přímo od z naší farmy Včelařství Thomayer z chráněné krajinné oblasti Český les. Nic do vosku nepřidáváme, vosk pouze přes zpracováním sterilizujeme ve schválené a veterinární správou kontrolované provozovně na zpracování vosku.

Žlutá svíčka je přírodní, bez barviva. Svíčky jsou vyráběny ručně.

Časem Vám mohou svíčky zešednout a na povrchu se může objevit povlak, tzv. včelí květ. To je známka pravosti vosku. Stačí ji otřít či zlehka zahřát a tím odstraníte matnost. Vosk lze např. fénem na povrchu trochu rozehřát  a prasklina zmizí.


Včelí vosk

Včelí vosk se používá při apiterapii, proto hoření svíčky z pravého včelího vosku je jen zdraví prospěšné. Má blahodárné účinky pro lidský organismus, příznivě působí např. na horní cesty dýchací, ale také naladí příjemnou atmosféru, provoní Váš byt a při hoření nevznikají a neunikají toxické zplodiny jako u jiných svíček.

Pokud jste vyznavači přírodního životního stylu, neměly by u Vás přírodní pravé voskové svíčky chybět.

Voskové svíčky z pravého vosku vydrží hořet mnohem déle než svíčky parafínové nebo z palmového oleje. Barva vosku se může lišit.


Upozornění:

Nikdy nenechávejte svíčku hořet bez dozoru. Jestliže zapalujete více svíček najednou, nechte mezi jimi dostatečný rozestup. Neumísťujte svíčky do průvanu. Svíčky chraňte před dětmi a domácími mazlíčky. Svíčku umístěte na ohnivzdornou podložku a odstraňte z blízkosti hořlavé látky. Pokud do svíčky spadnou nějaké hořlavé nečistoty, odstraňte je. Pokud svíčka hoří příliš vysokým plamenem, zhasněte jí a zkraťte knot. Svíčky se nedotýkejte v době hoření a bezprostředně po dohoření svíčky, hrozí popálení.


Foto je ilustrační

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: