Rodinná včelí farma v CHKO Český les

Svíčka Sova

Neohodnoceno

Svíčka z pravého včelího vosku. 

45 Kč 37,19 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 88
Svíčka Sova
Neohodnoceno
odpovědnost
Garance doručení
nepoškozeného zboží
balíkovna, zasilkovna
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

Svíčka sova

Svíčka sova je svíčka odlitá z pravého včelího vosku.

  • průměr 3,5 cm, výška 7 cm

Barva vosku

Vosk není přibarvován. Svíčka je vyrobena ze 100% vosku. Nic do vosku nepřidáváme, vosk pouze přes zpracováním sterilizujeme. Světlý (panenský) vosk je z nového plástu, kam matka ještě nekladla. Tmavší (tmavý) vosk je zbarven pyly některých rostlin a košilky vylíhlých včel. Čím tmavší, tím více včel se zde vylíhlo.

Svíčka Vám může časem zešednout a na povrchu se může objevit povlak, tzv. včelí květ. To je známka pravosti vosku. Svíčku stačí otřít či zlehka zahřát a tím odstraníte matnost, nebo lze vosk např. fénem na povrchu trochu zahřát.

Včelí vosk se používá při apiterapii, proto je hoření  svíčky z pravého včelího vosku zdraví prospěšné. Má blahodárné účinky pro lidský organismus, příznivě působí např. na horní cesty dýchací. Provoní Váš byt a při hoření nevznikají a neunikají toxické zplodiny jako u jiných svíček.

Pokud jste vyznavači přírodního životního stylu, neměly by u Vás doma svíčky z pravého včelího vosku chybět.


Upozornění:

Nikdy nenechávejte svíčku hořet bez dozoru. Jestliže zapalujete více svíček najednou, nechte mezi jimi dostatečný rozestup. Neumísťujte svíčky do průvanu. Svíčky chraňte před dětmi a domácími mazlíčky. Svíčku umístěte na ohnivzdornou podložku a odstraňte z blízkosti hořlavé látky. Pokud do svíčky spadnou nějaké hořlavé nečistoty, odstraňte je. Pokud svíčka hoří příliš vysokým plamenem, zhasněte jí a zkraťte knot. Svíčky se nedotýkejte v době hoření.


Foto je ilustrační

cena je  za jeden kus

Doplňkové parametry

Kategorie: Svíčky ze včelího vosku
Hmotnost: 0.45 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: