Rodinná včelí farma v CHKO Český les

Svíčka Kostka

Neohodnoceno

Svíčka z pravého včelího vosku.

129 Kč 106,61 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 85
Svíčka Kostka
Neohodnoceno
odpovědnost
Garance doručení
nepoškozeného zboží
balíkovna, zasilkovna
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

Svíčka kostka z pravého včelího vosku

Svíčka kostka je odlitá z pravého včelího vosku

  • strana cca 5,7 cm, výška 5,7 cm

Vosk není přibarvován


Barva vosku

Světlý (panenský) vosk je z nového plástu, kam včelí matka ještě nekladla. Tmavší (tmavý) vosk je zbarven zejména pyly některých rostlin a košilky vylíhlých včel. Čím tmavší, tím více včel se zde vylíhlo. Toto nejsme schopni nikterak ovlivnit a tudíž nemůžeme garantovat určitou barvu vosku. Pravý vosk časem získá našedlý povlak, tzv. květ vosku. Toto není na závada, jedná se o sražený tuk obsažený ve vosku. Povlak jednoduše odstraníte jemným ofénováním.

Včelí vosk se používá v apiterapii, proto hoření svíčky z pravého včelího vosku je jen zdraví prospěšné. Má blahodárné účinky pro lidský organismus, příznivě působí např. na horní cesty dýchací. Provoní Váš byt a při hoření nevznikají a neunikají toxické zplodiny jako u jiných svíček.

Pokud jste vyznavači přírodního životního stylu, neměly by u Vás svíčky z pravého včelího vosku chybět.


Upozornění:

Nikdy nenechávejte svíčku hořet bez dozoru. Jestliže zapalujete více svíček najednou, nechte mezi jimi dostatečný rozestup. Neumísťujte svíčky do průvanu. Svíčky chraňte před dětmi a domácími mazlíčky. Svíčku umístěte na ohnivzdornou podložku a odstraňte z blízkosti hořlavé látky. Pokud do svíčky spadnou nějaké hořlavé nečistoty, odstraňte je. Pokud svíčka hoří příliš vysokým plamenem, zhasněte jí a zkraťte knot. Kalíšku se nedotýkejte v době hoření a bezprostředně po dohoření svíčky, hrozí popálení.


FOTO JE ILUSTRAČNÍ

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: