Rodinná včelí farma v CHKO Český les

Výměna vosku za mezistěny

Neohodnoceno

Výměna vosku za hotové mezistěny dle vlastního výběru RM při dodání vosku.

79 Kč 65,29 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Kód: 70
Výměna vosku za mezistěny
Neohodnoceno
odpovědnost
Garance doručení
nepoškozeného zboží
balíkovna, zasilkovna
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

Výměna vosku za mezistěny

Výměna vosku za mezistěny nabízíme coby základní službu svým kolegům včelařům. Včelařství Thomayer má schválenou provozovnu na výrobu mezistěn od veterinární správy. Vosk vykupujeme pouze od českých včelařů a přísně kontrolujeme, z jakých stanovišť vosk pochází. K tomu vedeme i přísnou evidenci.


Mezistěny vyrábíme různých rozměrů. Není pro nás problém výrobu přizpůsobit Vaší rámkové míře, a to bez dalšího poplatku. Výměnu vosku za mezistěny přizpůsobíme Vašim podmínkám. Váš vosk na místě zvážíme. Z každého vosku se při výrobě mezistěn vyfiltrují nečistoty během sterilizace. Před samotnou výrobou mezistěn tedy vosk vytavíme, vyvaříme a vysterilizujeme. Z tohoto důvodu se vždy srazí určité procento z váhy dodaného vosku, obvykle to bývají 3%, někdy i více. Nečekejte tedy, že za  1 kg dodaného vosku získáte přesně 1 kg mezistěn. Vyhrazujeme si právo velmi znečištění a tmavý vosk vrátit a nepřijmout. 

Vyrobené mezistěny jsou krásně žluté, voňavé a ohebné. Mezistěny samozřejmě při nižších teplotách zkřehnou a lámou se, což je ale jejich přirozená vlastnost.  Typická vůně vosku je patrná zejména při práci s nimi a při zahřátí. Další zajímavou nabídkou je výroba mezistěn z vlastního vosku.


Maximální šíře mezistěny 30 cm, délka (téměř neomezena)

cena je uvedena za 1 kg

Je možný osobní odběr i zaslání na adresu. V případě objednání této služby nám musíte dodat vosk k výměně. Bez dodání vosku službu neobjednávejte.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Voskové mezistěny
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: