Rodinná včelí farma v CHKO Český les

Výroba mezistěn z vlastního vosku

Neohodnoceno

Výroba mezistěn z dodaného vlastního vosku pouze od 50 KG.

99 Kč 81,82 Kč bez DPH
Dostupnost: Na dotaz
Kód: 73
Výroba mezistěn z vlastního vosku
Neohodnoceno
odpovědnost
Garance doručení
nepoškozeného zboží
balíkovna, zasilkovna
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

Výroba mezistěn z vlastního vosku

Výroba mezistěn z vlastního vosku nabízíme jako speciální službou svým kolegům včelařům. Včelařství Thomayer má schválenou provozovnu na výrobu mezistěn od veterinární správy. Mezistěny vyrábíme různých rozměrů. Není pro nás problém výrobu přizpůsobit Vaší rámkové míře, a to bez dalšího poplatku.


Výroba mezistěn 

Před samotnou výrobou mezistěn z vlastního vosku Váš vosk vytavíme, vyvaříme a sterilizujeme. Vyrobené mezistěny jsou krásně žluté, voňavé a ohebné. Samozřejmě při nižších teplotách mezistěny zkřehnou a lámou se, což je ale jejich přirozená vlastnost.  Typická vůně vosku je patrná zejména při práci s nimi a při zahřátí.


Výměna mezistěn

Výrobu mezistěn z vlastního vosku garantujeme od 50 KG. Toto množství je minimální, neboť před vlastní výrobou musíme stroj na mezistěny důkladně vysterilizovat. Mezistěny z vlastního vosku proto neděláme na počkání, sterilizace vosku a příprava trvá minimálně jeden den a výroba další den. Při výrobě počítejte s nějakou ztrátou podle nečistoty vosku. Vyhrazujeme si právo velmi znečištění a tmavý vosk nepřijmout.


Garantujeme 100 % kvalitu našich mezistěn. V žádném případě do vosku nic nepřidáváme. Výroba podléhá přísným legislativním i hygienickým podmínek. Při výrobě vždy ověřujeme, z jaké oblasti vosk pochází.

cena je uvedena za 1 kg

(maximální šíře 30 cm, délka téměř neomezena)

Je možný osobní odběr i zaslání na adresu. Musíte nám však předem dodat Váš vosk.

Doplňkové parametry

Kategorie: Voskové mezistěny
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: