Rodinná včelí farma v CHKO Český les

Svíčka Kroucená

Neohodnoceno

Ručně vyrobená svíčka z pravého včelího vosku

49 Kč 40,50 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 133
Svíčka Kroucená
Neohodnoceno
odpovědnost
Garance doručení
nepoškozeného zboží
balíkovna, zasilkovna
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

Svíčka Kroucená 

Svíčka kroucená z pravého včelího vosku je dekorativním doplňkem pro příjemnou a voňavou atmosféru.

  • průměr 1,5 cm, výška 24 cm

Vosk nijak nepřibarvujeme.

Barva vosku

Světlý (panenský) vosk je z nového plástu, kam matka ještě nekladla. Naopak tmavší (tmavý) vosk je zbarven pyly některých rostlin a košilky vylíhlých včel. Čím tmavší, tím více včel se zde vylíhlo. Z tohoto důvodu nemůžeme garantovat odstín vosku. Pravý vosk časem získá našedlý povlak, tzv. květ vosku. Toto není na závada, jedná se o sražený tuk obsažený ve vosku. Povlak jednoduše odstraníte jemným ofénováním.

Včelí vosk se používá při apiterapii, proto hoření svíčky z pravého včelího vosku je jen zdraví prospěšné. Má blahodárné účinky pro lidský organismus, příznivě působí např. na horní cesty dýchací. Včelí vosk provoní Váš byt a při hoření nevznikají a neunikají toxické zplodiny jako u jiných svíček.

Vyznavačům přírodního životního stylu by doma svíčky z pravého včelího vosku neměli chybět.


Upozornění:

Nikdy nenechávejte svíčku hořet bez dozoru. Jestliže zapalujete více svíček najednou, nechte mezi jimi dostatečný rozestup. Neumísťujte svíčky do průvanu. Hořící svíčku chraňte před dětmi a domácími mazlíčky. Umístěte jí na ohnivzdornou podložku a odstraňte z blízkosti hořlavé látky. Jestliže do svíčky spadnou nějaké hořlavé nečistoty, opatrně je odstraňte. Pokud svíčka hoří příliš vysokým plamenem, zhasněte jí a zkraťte knot.  Určitě se nedotýkejte svíčky při hoření.


FOTO JE ILUSTRAČNÍ

CENA JE ZA JEDEN KUS

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: