Rodinná včelí farma v CHKO Český les

Propolis v medu 250g

Neohodnoceno

Propolis v medu na podporu organismu

Látkové krytí víčka ?
129 Kč 115,18 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 196
Propolis v medu 250g
Neohodnoceno
odpovědnost
Garance doručení
nepoškozeného zboží
balíkovna, zasilkovna
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

Propolis v medu 250 g

Propolis v medu vyrábí přímo Včelařství Thomayer. Namíchali jsme ho do pastového květového medu z Českého lesa tak, aby byl v medu rovnoměrně. Sklenička obsahuje 1% propolisu.


Propolis

Propolis je směs pryskyřice a včelích výměšků. Včely propolis používají tekutý a tuhý. Tekutým propolisem dezinfikují různé části v úlech, zejména stěny. Tuhým propolisem doslova tmelí různé otvory, otvůrky či praskliny v úlech, aby tak úl chránily a izolovaly. Včely se takto chrání před nákazami. Složení propolisu je velmi různorodé, záleží, kde včely pryskyřici sbírají. Z tohoto důvodu je velmi problematické jeho oficiální lékařské využití, přesto však nelze opomenout, že má propolis léčebné účinky.

Obsahuje obsahuje 13 minerálů, lidské tělo jich potřebuje 14. Kromě síry tedy propolis obsahuje všechny minerály potřebné pro lidský organismus a také obsahuje mnoho vitamínů, organických látek a stopových prvků (např. A, B1, B2, B3 vápník, železo, kobalt, měď).


Jak propolis v medu užívat?

Tento produkt je vhodný jíst jen tak, maximálně 1 kávovou lžičku denně, ale krátkodobě. Nedoporučujeme pro děti a těhotné ženy. Doporučujeme užívat při nachlazení. Vždy zvažte svůj zdravotní stav, poraďte se s lékařem. Neužívejte propolis bez doporučení lékaře, pokud máte nějaké vážné zdravotní problémy. Pozor při alergiích, na propolis může vzniknout alergie.


FOTO JE ILUSTRAČNÍ.

Obsah 250g

Uchovejte v chladu, temnu a suchu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Včelí med, propolis a pyl
Hmotnost: 0.4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: