Rodinná včelí farma v CHKO Český les

Medová víčka s medem

Neohodnoceno

Medová víčka z panenských pláství v medu

Látkové krytí víčka ?
99 Kč 88,39 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 289
Medová víčka s medem
Neohodnoceno
odpovědnost
Garance doručení
nepoškozeného zboží
balíkovna, zasilkovna
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

Medová víčka

Medová víčka jsou sesbíraná při ručním odvíčkování panenských pláství. Jsou bohatá na propolis a mohou obsahovat i zbytky pylu. Propolis je přírodní antibiotikum a med má dezinfekční účinky, proto mají blahodárné účinky pro ústní dutinu, navíc vše je čistě přírodní chráněné krajinné oblasti Český les. Medy Včelařství Thomayer jsou oceněné certifikátem originální produkt Šumava  a jsou té nejlepší kvality. Víčka z včelích plástů můžete nyní ochutnat a mít doma i Vy, nejen včelaři.

Vzhledem ke krystalizaci medu nabízíme pouze víčka z medovicových pláství. Víčka po odvíčkování uchováváme hluboce mražená, abychom zabránili předčasné krystalizaci.

Víčka vyžvýkejte a zbytky vosku se vyplivněte. Pokud vosk spolknete, vůbec nic se neděje. Vosk se používá i v potravinářství, ale i v lékařství.

Netto 250g


Uchovávejte v chladu, temnu a suchu. Krystalizace je přirozenou vlastností a známkou kvality medu. Med s medovými víčky rychleji krystalizuje, proto pro pohodlnou konzumaci doporučujeme rychlejší spotřebu. Pokud med s víčky zkrystalizuje, toto není na závadu. Při zahřívání medu se medová víčka (vosk) do medu rozpustí. Vosk lze odstranit po vychladnutí medu tak, že z povrchu odejmete ztuhnou voskovou vrstvu. Med rozehřívejte nejlépe ve vodní lázni do 45°C.


Užití

 - zejména na afty a záněty ústní dutiny, je dobré využít jejich dezinfekčních a antibakteriálních účinků.


Množství  a minimální trvanlivost uvádíme na etiketě. Etiketa může mít jiný design.

Netto 250g

FOTO JE ILUSTRAČNÍ

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: