Rodinná včelí farma v CHKO Český les

Trinidad Scorpion Moruga v medu

Neohodnoceno

Pálivost papriček : 2 009 231 SHU

Látkové krytí víčka ?
89 Kč 79,46 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 280
Trinidad Scorpion Moruga v medu
Neohodnoceno
odpovědnost
Garance doručení
nepoškozeného zboží
balíkovna, zasilkovna
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

Trinidad Scorpion Moruga v medu

Trinidad Scorpion Moruga je chilli paprička pocházející z oblasti Moruga na ostrově Trinidad (stát Trinidad a Tobago). Pálivost papriček : 2 009 231 SHU, nyní se pěstuje i u nás.

Výrobek obsahuje 2 - 3 (dle velikosti) kusy této pokrájené chilli papričky. Papričky jsou pokrájené, aby med získal lépe požadovanou pálivost. Papričky jsou přidané do medu z akátové oblasti, abychom co nejvíce prodloužili dobu, po kterou med nezkrystalizuje. Přesto ale upozorňujeme, že i tento med zkrystalizuje.

Med pálivost sice srazí, ale i tak je tento výrobek extrémně pálivý. Doporučujeme používat velmi opatrně!!!! Můžete vyzkoušet i naše jiné dobroty v medu naložené.

Vhodné pro milovníky pálivých jídel, např. na grilovaná masa, sýry i zeleninu. Vhodná přísada do zeleninových dresinků apod.


Účinky chilli

  • Pravidelné užívání chilli podporuje krevní cirkulaci, zvyšuje rychlost metabolismu a stimuluje žaludeční sekreci. Právě podporou zažívání přispívá i ke snížení hmotnosti.
  • Papričky mají účinek proti bolesti – působí vlastně jako analgetikum.
  • Pomáhají snížit hladinu cholesterolu v krvi.
  • Zlepšují revmatické stavy.
  • Detoxikují střeva.

Neobsahuje žádná ochucovadla, umělá sladidla, sirupy a jiné. Jedná je o 100% přírodní čistý produkt, jen       papričky a med.

Uchovejte v chladu, temnu a suchu. Krystalizace je přirozenou vlastností medu a známkou kvality. Do tekutého stavu lze opět výrobek přivést pomalým zahříváním, nejlépe ve vodní lázni do 45°C. Krystalizace není na závadu a není důvodem reklamace.


Množství a minimální trvanlivost jsou uvedeny na etiketě. Etiketa může mít i jiný design.

FOTO JE ILUSTRAČNÍ

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: