Rodinná včelí farma v CHKO Český les

Skořice s medem

Neohodnoceno

Skořice v květovém pastovém medu

Látkové krytí víčka ?
Dekorační skořice ?
89 Kč 79,46 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 274
Skořice s medem
Neohodnoceno
skoricesmedem 1 300x235
Tip
odpovědnost
Garance doručení
nepoškozeného zboží
balíkovna, zasilkovna
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

Skořice s medem

Skořice s medem - skořice v květovém pastovém medu je skvělá kombinace květového medu s jemnou lahodnou a voňavou skořicí. Přidáváme jí do medu již v době pastování, aby byla v medu rovnoměrně rozmíchána.


Skořice a med, na co je dobrá ?

Skořice s medem, resp. skořice v květovém pastovém medu, také někdy vyhledávaná jako skořicový med. Tento produkt se stal mezi našimi zákazníky velmi oblíbenou pochoutkou, některé zákaznice tento med používají na pečení. Do jablečného závinu je jako stvořený. Jiní zákazníci skořicový med používají i do čaje nebo do ovocných kaší či k dochucení jogurtů. Přestože je tento produkt žádaný převážně ve vánočním období, doporučuje ho užívat po celý rok, neboť skořice i med mají mnoho významných příznivých účinků pro Váš organismus.


Skořice a med na hubnutí?

Skořice pomáhá rychleji spalovat kalorie. Také je schopna snížit zvýšenou hladinu cukru v krvi, podle některých výzkumů až o 30 %! To se hodí při diabetu, ale i při hubnutí. Jestliže udržíte krevní cukry v nějaké přijatelné hladině, budete mít menší chuť na sladké a nebudete mít brzy hlad.

Skořice dobře působí na zažívání a snižuje hladinu cholesterolu, zabraňuje vzniku krevních sraženin a celkově pomáhá krevnímu oběhu. Úspěšně léčí i kožní infekcí. Také zvyšuje mozkovou aktivitu a má dezinfekční a antibiotické účinky. Za zmínku stojí i pozitivní vliv na obranyschopnost organismu.

Před nedávnem byl hitem zázračný hubnoucí nápoj se skořicí a medem. Hubnutí bez práce, pojídáním pouze skořice s medem, pochopitelně nefunguje. Po samotné skořice a med nezhubnete, je pouze doplňkem pro zdravé hubnutí.


V produktu je obsažena mletá skořice. Vyzkoušejte i další dobroty v medu naložené z naší nabídky. Skořice mícháme do květového pastového medu, aby se byl podíl skořice v medu rovnoměrný.


Uchovejte v chladu, temnu a suchu. Množství a doba minimální trvanlivosti uvádíme na etiketě. Etiketa může mít jiný design.

FOTO JE ILUSTRAČNÍ

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: