Rodinná včelí farma v CHKO Český les

Voskové figurky na výrobu Betlému

Neohodnoceno

Ruční výroba, pravý včelí vosk

219 Kč 180,99 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 394
Voskové figurky na výrobu Betlému
Neohodnoceno
odpovědnost
Garance doručení
nepoškozeného zboží
balíkovna, zasilkovna
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

Voskové figurky z pravého včelího vosku

Voskové figurky pro výrobu přírodního vánočního Betlému. Jsou z pravého včelího vosku. Vosk zpracováváme ve schválené provozovně Včelařství Thomayer, která  je pravidelně kontrolována veterinární správou. Figurky jsou vhodné zejména pro zákazníky, kteří mají vlastní fantazii, chtějí si vyrobit vlastní vánoční dekorace, a to především z přírodních materiálů, kterým vosk beze sporu také je.


Barva vosku (figurek)

Vosk není přibarvován, do vosku nic nepřidáváme. Světlý (panenský) vosk je z nového plástu, kam včelí matka ještě nekladla. Pyly některých rostlin a košilky vylíhlých včel zbarví vosk do tmavá.  Čím tmavší, tím více včel se zpravidla z voskové plástve vylíhlo. Z tohoto důvodu Vám samozřejmě nemůžeme garantovat určitý odstín vosku.  Dodržujeme však pravidlo, že každou jednotlivou sadu na výrobu jednoho Betlému vždy vyrobíme ze stejné várky vosku.

Figurky Vám  časem zešednou a na povrchu se objeví povlak, tzv. včelí květ. To není na závadu, to je známka pravosti vosku. figurky stačí otřít či zlehka zahřát (např. fénem) a tím odstraníte matnost.


Upozorňujeme vás však, že se jedná o ruční výrobu, tudíž počítejte s drobnými nedokonalostmi figurek, což ale podtrhuje a dokazuje ruční výrobu s přírodním materiálem.


11 ks  dle ilustračního fota (6x postava, 3x zvířátko, 1x Ježíšek, 1x andělíček)

FOTO JE ILUSTRAČNÍ - PRODEJ JEN FIGUREK

Doplňkové parametry

Kategorie: Voskové vánoční ozdoby
Hmotnost: 0.19 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: