fbpx

Včelařské potřeby

včelařské potřeby nabízíme na základě vlastní odzkoušené dlouholeté praxe. V nabídce máme produkty, které sami používáme. Vyrábíme mezistěny z vlastního vosku a různé rámkové míry, poskytujeme výměnu vosku za mezistěny, vyrábíme různé úlové sestavy, rámky, přířezy, krmítka a další. U nás si určitě vyberete za rozumnou cenu.

Výroba mezistěn ve schválené provozovně. Výroba mezistěn na míru (napište přesnou míru Vašich mezistěn a my Vám jí vyrobíme). Máme vlastní vosk? Super! Vyrobíme Vám mezistěny z Vašeho vosku.

Výroba úlových sestav. Vyrábíme úlové sestavy celodřevěné, uteplené a styrodurové. Dále styrodurové plemenáče, stropní krmítka, úlová dva, víka a varroa dno. Rovněž u nás můžete zakoupit včelařské přířezy a rámky, vypletené, s mezistěnou, i bez mezistěny.

Dále u nás zakoupíte potřeby pro práci v úlech na včelnici např. včelařský dýmák, smetáček, rozpěrák. Nezbytné jsou i potřeby na vytáčení, a to odvíčkovací vidličky a nože, medomet, refraktometr na med a nádoby na uskladnění medu.