fbpx

E-shop Včelařství Thomayer včelí obchod

E-shop Včelařství Thomayer najdete nejen online prodej medu a včelích produktů. Najdete zde i netradiční a jedinečné dárkové medové balíčky, svíčky z pravého včelího vosku a další. Naším hlavním artiklem je med  přímo od včelaře, z naší včelí farmy. Mezi nejvyhledávanější patří zejména medovicový a květový med z CHKO Český les oceněný certifikátem – originální produkt Šumava. Své místo na trhu si také našly tyto kategorie: dobroty v medu, dárková balení medů, svíčky z pravého včelího vosku, a další produkty a výrobky jako je medovina, medové víno, potřeby pro včelaře, mezistěny na míru.

Nabídku e-shopu včelařství aktualizujeme podle dostupnosti medů a dalších produktů. Může se stát, že některé produkty se již v nabídce po vyprodání znovu neobjeví.


Naše včelí farma má hned dvě schválené provozovny, a to na zpracování medu a druhou na zpracování vosku a výrobu voskových mezistěn. Voskové mezistěny vyrábíme pro klasické rámkové míry 39×24, ale i pro specifické rámkové míry podle přání zákazníků. Také nabízíme službu výroba mezistěn z vlastního dodaného vosku, nebo službu výměna vosku za voskové  mezistěny.


Snažíme se také přizpůsobit novým trendům obchodu, a proto se snažíte reagovat na poptávku … například nově jsme zařadili přímý prodej  voskových ubrousků.


Pokud Vám na eshopu něco chybí, neváhejte, pište, volejte …

Těšíme se na návštěvu

Rodinná včelí farma Včelařství Thomayer